Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Uzupełnij swój PIT online! Oszczędź sobie stresu!

Ciekawe artykuły

Kawałek papieru, długopis i niekończące się godziny spędzone na liczeniu - tak jeszcze 20 lat temu wyglądało uzupełnianie zeznania podatkowego. Na szczęście ta perspektywa należy już do przeszłości.


W dobie XXI wieku z pomocą podatnikom przychodzi Internet, a dokładniej rzecz ujmując program PIT.


człowiek
Author: Kevin Law
Source: http://www.flickr.com


Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasła, a w mgnieniu oka na monitorze naszego komputera pojawią się setki interesujących wyników. Jedyne, co trzeba zrobić to pobrać odpowiednie oprogramowanie, zainstalować je na dysku i uzupełnić formularz wprowadzając wszystkie konieczne informacje. Aplikacje jakie znajdziemy na rynku zwykle są darmowe i obsługują ponad 30 rozmaitych odmian deklaracji, w tym także najbardziej popularny PIT 37 przeznaczony dla obywateli, których źródłem dochodu jest emerytura, praca (zobacz praca za granicą) albo renta. A jeżeli gubisz się w gąszczu podatkowych przepisów, możesz siegnąć po wbudowany poradnik, dzięki któremu rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości, a złożenie zeznania stanie się zwykłą formalnością. Warto zaakcentować, iż przedstawione tu rozwiązanie jest w stu procentach bezpieczne. Poza tym pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu albowiem wszelkie wymagane obliczenia zostaną wykonane automatycznie.
Wniosek? Nie zwlekaj i już teraz uzupełnij PIT za 2017 online. Raz na zawsze zapomnij o nerwach związanych ze oczekiwaniem w kolejce do fiskusa i śpij spokojnie! To naprawdę proste