atrakcje

Ciekawe artykuły

Na jakie wakacje z Niemiec mamy szansę się wybrać?

wakacje
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Co musimy wybrać dla siebie na wakacje?
Kiedy obmyślamy zajechać na wakacje, to bez wątpienia poszukujemy jakichś ciekawych propozycji, które pozwolą nam wiele zwiedzić, a równocześnie utrzymać dużą część naszych pieniędzy. Dlatego właśnie warto zobaczyć jak prezentują się propozycje w naszym kraju, ale możemy również zobaczyć oferty wycieczek, oferowane nam przez kraje sąsiednie.

W jakim miejscu spędzić tegoroczny urlop?

wypoczynek
Author: Polska Zielona Sieć
Source: http://www.flickr.com
Co prawda do wakacji zostało jeszcze wcale niemało czasu, mimo to sporo osób już zastanawia się, gdzie wyjechać tym razem. Mimo że od dłuższego już czasu bardzo chętnie wyjeżdżamy na wakacje do zagranicznych kurortów, to wciąż bardzo dużą popularnością cieszą się miejscowości o charakterze wypoczynkowym nad|Morzem Bałtyckim. Jakie atrakcje są w nich dostępne?

Dlaczego dobrze jest spędzić wakacje w Kołobrzegu

urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku nad polskie morze ściągają miliony turystów. Przyczyna jest jedna. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak tutaj. Szerokich, białych i z drobnym piaskiem. W związku z tym, nie trzeba wykupywać wycieczek do Hiszpanii czy Egiptu, aby na własnej skórze odczuć upalne słońce i zrelaksować się.

Wilno – idealne miasto turystyczne, zatem co warto zobaczyć w stolicy Litwy, gdy i my planujemy się tam wybrać

Wilno
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Długie, zimowe miesiące mogą nam mocno doskwierać, a świetnym lekarstwem na to jest wiosenny wyjazd. Nie musimy od razu lecieć na Malediwy, starczy moment relaksu w stolicy Litwy. Wilno kusi turystów z całego świata, z jakiej racji więc ty też nie miałbyś go odwiedzić?
Dobrym pomysłem jest zaczęcie zwiedzania od Starówki Wileńskiej, jaka charakteryzuje się mnogością stylów architektonicznych, co wskazuje na żywą przeszłość Wilna.

Na jakie atrakcje powinno się wybrać się latem? Sprawdź nasze propozycje

spływ kajakowy
Author: David Wilson
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że czas wakacji to jeden z w najwyższym stopniu wyczekiwanych przez nas etapów w czasie całego roku. Możemy bowiem w nich trakcie skutecznie zapomnieć o każdych problemach dnia codziennego, które niestety mogą nas napotykać. Trzeba jednakże w tej sytuacji uświadomić sobie, że wybranie odpowiedniego miejsca na nasze urlopowe wypady w żadnym razie nie nadchodzi nam łatwo.

Wczasy w ciepłej Grecji - kraju pełnym słońca i ciekawych miejsc do zwiedzania

Grecja
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
Urlop już tuż tuż. Czekamy na niego z utęsknieniem cały rok. W tym czasie, kiedy dni są coraz ładniejsze, trudno nam usiedzieć spokojnie przed monitorem. Chcielibyśmy już lenić się na gorącej plaży i kąpać się w lazurowym morzu. Zanim te słodkie marzenia się ziszczą, musimy jeszcze trochę się pomęczyć. Aby umilić sobie pracę, przeglądamy ulotki biur podróży i zastanawiamy się, gdzie tego roku wybierzemy się na wypoczynek. Wybór mamy duży.

Wypoczynek 2014 nad morzem

Wakacje 2013
Można powiedzieć, że jeżeli brać w rachubę odpoczynek w górach z atrakcyjnymi noclegami, to jakby nie patrzeć prawdziwym strzałem w dziesiątkę, bez dwóch zdań doskonałą destynacją, jest Zakopiec. Nic w tym przypadku oryginalnego, przecież w grę wchodzi najbardziej popularna miejscowość wczasowa w całym kraju, lecz tak czy siak warto mimo wszystko zdecydować się na zimową stolicę naszego kraju! Zakopane na pewno będzie świetnym pomysłem dla osób, które lubią wyprawy w góry. W Zakopanem bezwzględnie osoby takie będą mogły realizować swoje pasje. Wycieczka w góry w Zakopanem najczęściej obfituje w fascynujące widoki.

Pages