Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Każdy człowiek musi co 6 miesięcy chodzić do dentysty, żeby skontrolować stan swych zębów

Ciekawe artykuły

Miły uśmiech może być naszą wizytówką na tym samym poziomie, co świetne wykształcenie. Dbajmy więc o zęby.


Duża część rodaków obawia się wizyt u stomatologa.
modelka pozująca w bieliźnie
Author: Alan Rampton
Source: http://www.flickr.com


dentysta
Source: flickr.com


Wciąż mają przed oczyma niemiłe doświadczenia z czasów komuny, gdy byli oni niegrzeczni oraz oszukiwali na znieczuleniach. Przez to każdy pacjent czuł spory ból związany z leczeniem. Jednakże owe czasy dzięki Bogu minęły i to bezpowrotnie. W dzisiejszych czasach nasza stomatologia jest na najwyższym światowym poziomie. Stomatolodzy są perfekcyjnie wykształceni, a sprzęt jest nowy. Zatem czas przełamać własny strach oraz umówić się na wizytę. Warto również dać najlepszy przykład swym smykom. Dentysta, którego wybierzemy, powinien przyjmować niedaleko nas, aby w razie nagłego przypadku nie trzeba było jechać na wizytę zbyt daleko. Jeżeli jednak chcemy, aby stomatolog leczył też zęby naszych brzdąców, to powinniśmy najpierw sprawdzić, czy ma od właściwe podejście do smyków. Musi być cierpliwy i stworzyć dla nich w swym gabinecie kącik zabaw. Nie zapominajmy, że regularne kontrole u dentysty powinny nas ustrzec przed poważnymi ubytkami. Jednak u stomatologa nie tylko leczy się dziury. Możemy leczyć dziąsła i wybielać zęby. To w dzisiejszych czasach dosyć popularne, w szczególności dla ludzi, którzy są na wysokich stanowiskach.
Zwykle decydują się na ten zabieg też panie w przed dzień swojego ślubu.


Nie zapominajmy, że dentysty nie powinniśmy się bać. Jak każdy lekarz uczył się on po to, żeby działać na naszą korzyść.