namiot

Ciekawe artykuły

Co zabrać na wędrówkę

Górska wyprawa
Source: www.citypictures.net
Nadchodzą cieplejsze dni, a zatem najlepsza pora, by wyrwać się z pracy i udać się na zbawienny urlop. Dni wolne w maju w tym roku będą pogodne, warto zatem już dziś zaplanować sobie wolne. Niestety, na kilka tygodni przed terminem raczej ciężko namierzyć dostępne noclegi. Jednak istnieje rozwiązanie sytuacji – czemu by nie ruszyć pod namiot? Lub na włóczęgę po szczytach górskich, z noclegami w schroniskach? Jeśli odpowiada ci taka opcja, musisz teraz wybrać się do dedykowanego sklepu, żeby zakupić odpowiednie akcesoria turystyczne.

W góry!

Górska wyprawa
Source: www.citypictures.net
Zbliżają się ciepłe dni, a zatem idealna pora, by wyrwać się z kieratu i udać się na zbawienny urlop. Dni wolne na początku maja w tym roku mają być ładne, warto więc już dzisiaj zaplanować sobie urlop. Niestety, na kilkadziesiąt dni przed majem raczej trudno odnaleźć wolne noclegi. Jednak jest świetne wyjście z tej sytuacji – dlaczego by nie udać się pod namiot? Bądź na spacerowanie po wyżynach, z odpoczynkami w schroniskach? O ile pasuje ci taka opcja, powinieneś teraz wybrać się do dedykowanego sklepu, żeby zamówić dobre akcesoria turystyczne. Warto zakupić specjalną odzież, idealną do noszenia w podróży.

Wakacje jedynie dla lubiących adrenalinę

Rodzinne zabawy na zdrowie!
Author: istockphoto.com
Source: istockphoto.com
Blackhawk to nadzwyczaj świetna marka, która jest na świcie całkiem silnie rozpoznawana (http://cqb.pl/blackhawk-m-10.html). Jest to także typ helikoptera znany przykładowo z licznych gier komputerowych albo filmów wojennych. Może być ona nadzwyczaj ważna dla kolekcjonerów modeli. Przy czym w większości wypadków mogą się nią zainteresować także liczni zawodowcy i profesjonaliści, zainteresowani militariami. Rynkowe propozycje, które swoim zasięgiem obejmują też wyjątkowo cenione przez klientów noże cold steel, to perfekcyjnie dopracowane możliwości.

Doskonałe wypoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

plaża w Międzyzdrojach
Author: unukorno
Source: http://www.flickr.com/
Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych. Średnia wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, długość łańcucha w linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce bardzo chętnie wybierane na wakacje. Najbardziej słynnym miejscem spacerowym w Międzyzdrojach jest molo o długości trzystu dziewięćdziesięciu pięciu metrów, leżące w środkowej części miejskiej plaży, przy amfiteatrze i pasażu handlowym.