Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju pomoc moglibyśmy otrzymać od urzędników na wykonanie różnorodnych projektów?

Ciekawe artykuły

Wiele firm w naszym państwie ubiega się o pomoc od rządu na wykonanie różnorodnych projektów. Oczywiście taka pomoc bywa możliwa, jednak jednostka, która stara się o tego typu subwencję, musi spełniać warunki wstępne.
Definiuje je podmiot dysponujący funduszami.


Biznesmen dostaje dotację bezpośrednio z rachunku bankowego izby podatkowej. Dotacja jest to bezzwrotna oraz bezpłatna pomoc finansowa udzielana przez państwo różnym np. firmom. Jest ona przyznawana na wykonanie jakiegoś danego działania, przykładowo urządzenie letniego obozu dla najmłodszych. Mogłaby też zostać przeznaczona na wsparcie instytucjonalne organizacji, zatem przykładowo szkolenia dla członków personelu czy kupno jakiegoś potrzebnego oprzyrządowania. Jeżeli jakiś podmiot stara się o dotację, to potocznie przedmiot ujmując, mówi się, że wypełnia wniosek na realizację jakiegokolwiek działania bądź tworzy list intencyjny.


Forex


Laboratorium
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com


Dotacji mogłyby użyczać przeróżne organizacje. Jednak żeby mogły to robić, ich statuty określające działalność, powinny zawierać konieczne przepisy, jakie mogą umożliwić im prowadzenie takiej działalności. Niezwykle często wśród potrzebnych warunków jest posiadanie osobowości prawnej i prowadzenie działalności non profit.

Zaintrygował Cię przeczytany tekst? Jeżeli tak, to na pewno usatysfakcjonuje Cię także bieżący materiał (http://www.waliduda.pl/), który opracowaliśmy w linku poniżej.

Od 20 maja 2016 r. o dotacje mają prawo radca prawny piotrków trybunalski starać się stowarzyszenia zwykłe. O dużą część dotacji można by starać się wtedy, gdy sponsor ogłosi nabór wniosków. Wiadomości o ich naborze na ogół znajdują się na stronie internetowej sponsora, w różnych portalach informacyjnych albo w prasie ogólnopolskiej albo lokalnej.
W takim ogłoszeniu określone są podstawowe informacje o konkursie, kto może starać się o dotację oraz w jakim terminie i w jakim miejscu należy przedłożyć podanie.