Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Coraz bardziej powszechny zabieg na kobiece bolączki. Czy poznałaś już labioplastykę? Czy wiesz czym się zajmuje ta dziedzina medycyny?

Ciekawe artykuły

Jedną z doskonale wybijających się dzisiaj gałęzi w ramach ginekologii plastycznej jest tak zwana labioplastyka. Nie jest ona jeszcze zbyt znana, a ma na celu zmianę kształtu i wielkości warg sromowych. W różnorodnych przypadkach, takich jak przerost, asymetria i pozostałe elementy, jakie mogą kreować problem w wielu sprawach, jak podtrzymanie higieny osobistej, winno się dokonać zabieg ich pomniejszenia. Jednocześnie, operacja plastyczna miejsc intymnych u kobiet dawniej rozważana była za zbędną fantazje, dziś jest odmiennie, gdyż świadomość u kobiet związana z ich zdrowiem i komfortem zarówno psychicznym, jak i fizycznym jest znacznie większa.

Kobieta
Author: Mateus Lunardi Dutra
Source: http://www.flickr.com
Nieasymetryczne albo zbyt duże wargi sromowe mogą nie tylko wywołać duży dyskomfort, lecz także ból. Poza tym powstające poczucia wstydu, mogą również znacznie wpływać na małą pewność siebie w zbliżeniach z partnerem. Na szczęście, iż dzisiaj dostępne są możliwości w tym zakresie, to że mamy okazje przeprowadzenia plastyki warg sromowych, czyli labioplastyki.

Labioplastyka może mieć dwa typy (więcej szczegółów na estetyka-intymna.pl). Pierwsza z nich jest mniejsza, dzięki jakiej wykonuje się zabiegi, w których zmianie podlegają głównie fałdy błony śluzowej sromu, które są zdeformowane albo są za dużych wymiarów. W trakcie tej operacji zabiera się zbytnią ilość tkanki. Drugi rodzaj jest bardziej poważny, większy, jest przeprowadzany przy atrofii, czyli zaniku narządu. Polega zaś na ostrzykiwaniu warg sromowych botoksem. Istnieją dwie techniki plastyki warg sromowych.Jedną z nich jest podejście TRIM. To zabieg, który jest stosowany przez największą liczbę chirurgów specjalizujących się w labioplastyce. Jednocześnie, co bolesne, jest to także pojedyncza metoda, którą tak naprawdę znają i wykonują. Ta procedura więc jest popularna także z tego powodu, że
doktor
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
dużo pacjentek wypatruje dużego zmniejszenia rozmiaru warg sromowych mniejszych, a także usunięcia ciemnych brzegów.

Jeżeli istotnie chcesz bardziej zgłębić takie zagadnienie, kliknij jeszcze tutaj i zdobądź cenne szczegóły (http://www.ortodoncjacyfrowa.com.pl/aparaty-ortodontyczne/)! Ono na pewno okaże się dla Ciebie przydatne.

To sprawia, że wyglądają młodziej.

Inna metoda – Wedge, to klinowa resekcja warg. Wykonywane jest wiele zmian, lecz w tym samym czasie pozostawione zostają rzeczywiste brzegi i naturalne zabarwienie. Taka metoda nazywana jest również „techniką V”, albowiem długość oraz wielkość warg sromowych mniejszych redukowana jest przez usunięcie „klina” w kształcie litery „V”, jakiego brzegi są kolejno zszywane.