Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju kupić łóżka do hotelowych pokoi?

Ciekawe artykuły

Najważniejszym wyposażeniem każdego pokoju mieszczącego się w hotelu jest rzecz jasna łóżko. W znacznej mierze to właśnie do łóżka uzależnione jest, jak goście wypoczywający w hotelu będą wspominać pobyt w hotelu. Jakiego rodzaju więc wybrać łóżka hotelowe, aby goście spędzili noc komfortowo i chcieli do hotelu przyjechać ponownie?

Sprawdź realizacje:

dostawki w hotelu
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Oferta łóżek hotelowych jest wyjątkowo duża. Właściciele hoteli mają do wyboru łóżka hotelowe przeznaczone dla jednej osoby, podwójne, ale także tak zwane dostawki. Oprócz tego w hotelowych pokojach możemy zastać szerokie łóżka podwójne. Ten ostatni rodzaj łóżek nazywany jest queen size. Najczęściej dokonując wyboru posiadacze hoteli, hosteli i moteli decydują się na łóżka hotelowe , które mają podwójny materac. To rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ pozwala dostosować obicie znajdujące się na wierzchu materaca do ogólnej kolorystyki pokoju, do którego zostanie wstawione. Kupując łóżka do hotelu, powinno się wybierać modele charakteryzujące się lekką konstrukcją. Lekka konstrukcja sprawi, że obsługa hotelowa nie będzie miała problemów z odsunięciem łóżka w celu dokładnego posprzątania pokoju. Łóżka , które mają podwójny materac (zobacz materace 120x200 kieszeniowe) określa się mianem łóżek kontynentalnych.

Zobacz dodatkowe informacje:

pokój hotelowy
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Wybór właściwego łóżka do pokoju hotelowego to jednak nie wszystko. Dla hotelowych gości znaczenie ma nie tylko komfortowy materac. Goście hotelowi zwrócą również uwagę, czy sama konstrukcja łóżka jest czysta, ale też czy sam materac (zobacz materac sprezynowy 90x200) również jest czysty. Właściciele obiektu hotelowego i obsługa hotelowa powinni więc dołożyć wielkich starań, aby utrzymać je w świetnej czystości. Z kolei z punktu widzenia hotelowej obsługi liczy się przede wszystkim to, czy można w ekspresowym tempie zmienić pościel na nową. Kupując nowe łóżka, należy więc kupić taki model, który umożliwi błyskawiczną i wygodną zmianę pościeli. Rodzaj łóżka powinien być dopasowany także do standardu hotelu. W hostelu raczej nie należy spodziewać się łóżek queen size. W hotelach o wysokim, co najmniej trzygwiazdkowym standardzie, na gości będzie czekało nie tylko duże, ale również wysokie łóżko. Nie bez znaczenia jest także jego szerokość. Obiekcie hotelowym o wysokim standardzie nawet w pokoju, który przeznaczony jest tylko dla jednej osoby gość będzie spał na szerokim łóżku. Na łóżko, którego szerokość wynosi sto czterdzieści centymetrów nie powinni liczyć goście hosteli.