Jedz zdrowo!

Ciekawe artykuły

Fantastyczny pomysł na przepyszne śniadanie

śniadanie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nasz kraj opanowała moda na zdrowy tryb życia. Jeden za drugim powstają nowe kluby fitness, mnóstwo osób kształci się w kierunku bycia trenerem personalnym, a w gazetach piszą o zdrowym odżywianiu. Jak się okazuje można jeść zdrowo, smacznie i… słodko! Udowodni to pomysł na deser z owsianki. W sumie przepisów kilka.

Kilka powodów, które przekonają Cię do kupowania zdrowej żywności

zdrowie na talerzu
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Jedzenie, jakie dostarczamy sobie każdego dnia ma ogromny wpływ na kondycję naszego ciała, ale także na samopoczucie. Dobrze Jest zadbać, aby wraz z koniecznymi dla funkcjonowania witaminami i składnikami mineralnymi nie podawać naszemu organizmowi zanieczyszczeń czy trucizn.

Czy herbata jest zdrowa - dobre i złe strony oraz wspomnienie o earl grey

Earl grey
Author: Eddie
Source: http://www.flickr.com
Gdy robi się chłodno albo czujemy się przeziębieni, często sięgamy do gorącą herbatę z dodatkami. Chcemy żeby nas rozgrzała i wyeliminowała wszystkie niepożądane objawy. Niektóry z nas piją ją wręcz nałogowo. Czy jest to zdrowe?

Jak działa dietetyk i jak można skorzystać z jego konsultacji, by radować się dobrym zdrowiem na co dzień?

dietetyk kliniczny wrocław
Source: sxc.hu
Potrzeba Ci porady na temat żywienia i nie wiesz gdzie pójść? Potrzebna Ci dieta? Przekonaj się co na to mówią dietetycy!


Dietetyk kliniczny Wrocław to z pewnością profesjonalne wsparcie dla niejednego z nas.

Ruch i odpowiednia dieta to najlepsza droga do zdrowia i szczęścia

Author: Sport-shop.pl
Nasze babcie, ciocie, matki i wszyscy ojcowie i koledzy wraz ze wszystkimi znajomymi wiedzą doskonale, że sport to esencja zdrowia , ale czy poza tym, że wiemy robimy coś jeszcze? Aktywność fizyczna to darmowy lek, warto, więc z tego bezpłatnego leku korzystać. Dziś jest ogromne bum na bycie fit. Zbilansowana dieta, właściwa dawka ćwiczeń, plany treningowe, robienie zdjęć po i przed ćwiczeniami, po kilku miesiącach regularnej aktywności fizycznej.

Naturalne metody, których można nie znać, a jakie wspaniale wpływają na nasze samopoczucie. Warto je poznać

Tabletki w opakowaniach
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele naturalnych sposobów jest na wyciągnięcie ręki. Liczymy na jakieś drogie lekarstwa, wierzymy że są niezawodne, a tymczasem powinniśmy korzystać ze sposobów, które znały już nasze babki czy prababki. Przekonaj się co jest najbardziej interesujące.

Pages